Jdi na obsah Jdi na menu

Solopisky : Černošice B 10 : 5

28. 1. 2010

Diváci, kteří přišli a nebylo jich málo, dokonce i vlajku si černošičtí donesli (nejdříve ji stáhli na půl žerdi - to když ze hřiště odešel těžce zraněný Luděk Macháček a potom ji sundali úplně - to když byl výsledek rozhodnutý), nelitovali. Zejména první třetina a poté třetí třetina, byla bohatá na góly. Posuďte sami... I. třetina 1:0; 2:0; 2:1; 2:2; 3:2; 3:3; 3:4; 3:5  II. třetina 4:5; 5:5 III. třetina 6:5; 7:5; 8:5; 9:5; 10:5. O většinu solopiských branek se postarala kombinačně vyspělá druhá lajna ve složení Červený (3 góly), Kahánek (3 góly), Moucha (4 asistence), obrana Brych ml., Brych st.(1 gól). Vše podtrženo po první třetině již sebejistým brankářem Bezouškou. Dílo zkázy dokonala první řada ve složení Pácl (1 gól), Staněk (2 góly), Řezník (1 asistence), obrana Kovář, Liška. Za výkon se nemusí stydět ani třetí řada solopiských ve složení Hegar, Adámek, Demjaněnko, Uhnavý, Veselý, Levý, která svoji práci odvedla na výtečnou, byť do třetí třetiny nezasáhla, protože trenér Nejepsa mužstvo takticky stáhl na 2 řady, což se ve výsledku ukázalo, jako prozíravý tah. Černošičtí na tuto změnu zareagovali pozdě a už jim zkrátka ujel vlak... Vlak naděje.... frustrace černošických musí být dokonána i v posledním utkání, už jenom proto, že se na toto utkání plánovaně připravovali s nejlepšími hráči A teamu Černošic. Závěrem musím dodat, že po naprosto hokejově čisté srážce, mezi Tomášem Mouchou a Luďkem Macháčkem došlo ke zranění tohoto statného playera. Luděk, ve snaze dohrát Tomáše u mantinelu nepočítal s tím, že se ho protihráč na poslední chvíli všiml, nechal puk pukem a na srážku se připravil. Tvrdý střed dopadl tak, že Luděk srážku neustál a padl na záda, přičemž se udeřil hlavou o led a pravděpodobně již při kontaktu s Tomášovým ramenem utrpěl zavřenou zlomeninu pažní kosti, kterou mu sešroubovali v Kladenské nemocnici po 4 hodinové operaci. Uznání patří Luďkovi za to, že se z ledu po chvilce zvedl a po svých odešel do kabiny. Stálo mu to ale za to? Snad budou napříště tyto nepříjemnosti na ledě chybět. Takže, vzhůru do dalších zápasů, ať to první místo potvrdíme.... Solopisky DO TOHO...